Platba

U nás zaplatíte všemi možnými způsoby s nulovým rizikem. Díky tomu máte jistotu, že u vás bude vše co objednáte v nejkratším čase.

Dobírka

Nechcete zadávat kartu nebo se přihlašovat do bankovního účtu? Zaplaťte až při převzetí balíčku pošťákovi nebo při osobním převzetí. Balíček připravujeme ihned po zadání objednávky.

Převodem na účet

Údaje k platbě ti odesíláme okamžitě po dokončení objednávky Baliček je odesílán okamžitě po připsání platby, to ale u některých bank může trvat i tři dny. Tato platba tedy není vhodná v případě, že potřebujete trička co nejdřív.

Platba na místě při osobním odběru

Objednáš a my odesíláme. Pohodlná platba v hotovosti nebo kartou (na většině výdejních míst) na vámi vybrané pobočce Zásilkovny nebo České pošty.

Platba kartou online

Kreditními kartami lze platit přímo na e-shopu přes platební bránu GoPay - tedy naprosto bezpečně. Platba kartou je zcela zdarma, je připsána ihned, váš balíček tedy nijak nezdrží. Navíc máte několik možností platby, prostě flexibilně, bezpečně a okamžitě.

Twisto - Objednám, vyzkouším a platím až za 14 dní

Naprostá pecka. Nejste si jistí, jestli bude zrovna tohle triko to pravé? Není problém, nakupujte skrze aplikaci Twisto. Objednávku odbavujeme okamžitě, takže se k vám dostane za pár chvil. Vy platíte až za 14 dní.

Naši partneři

Menu

Nastavení

Klikněte pro více produktů
Nenalezeny žádné produkty.

Pro ukládání oblíbených položek se zaregistrujte.

Přihlásit se