Merch bez stresu

S námi zhodnotíte svojí značku!

V oblasti merchandise se pohybujeme přes 20 let. Náš zkušený tým produkčních zajistí kompletní řešení pro to, abyste konečně nechali svojí znařku vydělávat. Řekněte nám svojí představu a zbytek nechte na nás. Na tvorbě produktů můžeme zajistit spolupráci se zkušenými designéry, kteří zajistí ten správný “fashion feeling”. Vymyslíme produkty, vyrobíme vzorky a po schválení se už o nic nestaráte. Pokud chtete, tak zajistíme prodej, logistiku i následný servis. 

Pro koho je vhodný merchandise?

Je potřeba si odpovědět na 3 otázky:

  1. Jsem jednotlivec nebo firma? 
  2. Jak velký mám vliv jako influencer/ značka (firma)? 
  3. Jak a kde budete prodávat svoje produkty?

První odpověď je čistě informativní, dnes už na merchi vydělávají jak obrovské korporace (Coca Cola), tak i blogeři, kteří píšou o psech. Takže jde to oběma způsoby.

Druhá odpověď je zásadní. Samozřejmě neexistuje jednoznačná odpověď, ale zkuste si udělat pár jednoduchých výpočtů. Teoreticky máte 100 věrných fanoušků. Uděláte triko s vaší značkou, 30 z nich řekne, že se jim triko líbí, 10 z nich řekne, že by si ho objednalo, 5 z nich to udělá a 1 z nich dokončí objednávku. Počítejte, že 1 % vašich fanoušků provede nákup. Následně odečtěte z produktu náklady a spočítejte, co vám zbyte. Obecně doporučujeme mít kolem sebe minimálně 30 - 50 tisíc fanouškovskou základnu.

Třetí odpověď už tak zásadní není. Pokud máte kde prodávat, tak super. My vyrobíme, vy prodáváte. Pokud nemáte ... tak s tím můžeme pomoci i my.

Spojení s TRIKATORem

TRIKATOR dlouhodobě spolupracuje se zajímavými značkami nebo influenceremi. Před x lety zpět jsme kompletně zajišťovali merchandise pro Viral Brothers, největší český YouTube kanál. Skrze naší mateřskou agenturu obsataráváme jedno z nejvýznamějších hudebních vydavatelství. Vyráběli jsme merch české značce, která rozbila internet. Kolem a kolem má naše produkční oddělení za sebou více jak 40.000 zakázek. Proto hledáme někoho, kdo by chtěl svojí značku odlišit a ukázat, že chce dělat kvalitní produkty. Pokud někoho takového najdeme, tak je možnost se domluvit na tom, že bude součástí eshopu TRIKATOR. Získá tím propagaci na zavedeném eshopu, volné ruce pro svojí tvorbu a příjem finančních prostředků.

Menu

Nastavení

Klikněte pro více produktů
Nenalezeny žádné produkty.

Pro ukládání oblíbených položek se zaregistrujte.

Přihlásit se